Wymiana opon w samochodzie

Wymienimy opony tam gdzie zechcesz 

Zapomnij o marnowaniu czasu czekając na wymianę opon w niekończących się kolejkach. To my przyjedziemy do Ciebie więc podczas wymiany spędzisz czas w ciepłym domu lub na zakupach. Jesteśmy mobilny, więc dojedziemy gdzie zechcesz.

 ZADZWOŃ

1

Zadzwon i umow sie na wizyte

2

Przygotuj kola lub opony do wymiany

3

Otworz brame wjazdowa

4

Ciesz sie wolnym czasem, gdy wymienimy Ci opony

Posiadamy profesjonalny sprzet

Nasz samochód jest wyposażony w pełni profesjonalny sprzęt renomowanego włoskiego producenta. Dzięki użyciu montażownicy z tzw. dodatkowym ramieniem, jesteśmy w stanie wymienić opony zarówno o niskim profilu jak i w technologii run- flat. Zarówno do wymiany opon jak i do napraw używamy materiałów znanych i cenionych w branży producentów.

Sezonowa wymiana opon moze byc prosta, szybka i wygodna

Dlatego nasz usługa jest coraz bardziej popularna. Wymieniliśmy opony z dojazdem już w ponad 500 samochodach na terenie Tarnowskich Gór i okolic.

Chcemy abyś docenił nie tylko wygodę jaką otrzymujesz dzięki naszej usłudze ale również jej jakość. Dlatego używamy wszelkich sposobów abyś w razie awarii opony na drodze mógł sam szybko uporać się z demontażem koła. Zabiegi czyszczenia piasty szczotką drucianą, aplikacji smaru ceramicznego i dokręcenia śrub kluczem dynamometrycznymmają ważne zadanie poprawy Twojego bezpieczeństwa. Doceni je każdy kierowca, który musiał zmienić koło w trudnych warunkach.

Sprzedaż opon z mobilną wymianą

Płatności kartą

Odbiór opon do utylizacji

Wykonujemy wszystko czego potrzebujesz

Nasza usługa wymiany opon jest kompletna i całkowicie zastępuje wizytę w warsztacie stacjonarnym. Oznacza to, że oprócz przełożenia opon lub kół, dokładnie je wyważymy abyś mógł czuć się komfortowo podczas jazdy. Posiadamy agregat prądotwórczy dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać naszą usługę praktycznie wszędzie a Ty możesz poświęcić swój cenny czas który zaoszczędziłeś na ważniejsze rzeczy niż wizyta w warsztacie.

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń do nas, lub skorzystaj z formularza


Copyright © 2018 TG-WULKAN