Wymiana opon w samochodzie

Wymienimy opony tam gdzie zechcesz 

Zapomnij o marnowaniu czasu czekając na wymianę opon w niekończących się kolejkach. To my przyjedziemy do Ciebie więc podczas wymiany spędzisz czas w ciepłym domu lub na zakupach. Jesteśmy mobilny, więc dojedziemy gdzie zechcesz.

Nasza usługa jest absolutnie unikalna I niezwykle wygodna. Jednak efektywność I szybkość naszej pracy zależą też od ciebie.Dlatego przeczytaj jak przygotować swoje auto Przed naszym przyjazdem.

1 Zachowaj przestrzeń wokół auta

Zachowaj przestrzeń wokół auta na co najmniej 1,5 m.

2 Wyprostuj koła

Wszystkie śruby dokręcamy ręcznie, kluczem dynamometrycznym. Aby było to możliwe, koła w samochodzie muszą być wyprostowane.

3 Zaciągnij hamulec ręczny I wrzuć bieg

Zaciągając hamulec ręczny i wrzucając bieg (1) blokujesz koła,co zapobiega zsunięciu się samochodu z podnośnika . Jeśli posiadasz automatyczną skrzynię biegów ustaw bieg postojowy "P".

4 Pozostaw auto co najmniej 1 m od krawężnika i innych przeszkód.

5 Przygotuj opony

Przygotuj opony do wymiany i ułóż je obok samochodu lub w środku. Nasza standardowa usługa obejmuje wyłącznie wymianę opon. Jeśli potrzebujesz pomocy przy ich transporcie uprzedź nas wcześniej. Transport opon wynosi od 10 zł. Pamiętaj, że możesz kupić opony u nas. Wówczas będziesz zwolniony z opłaty za utylizację starych opon.

6 Otwórz bramę

Jeżeli zamówiłeś/aś naszą usługę pod dom zapewnij nam swobodny dojazd do posesji i 5 min przed naszym przyjazdem otwórz bramę wjazdową.

7 Znajdź odpowiednie miejsce

Jeśli na Twojej posesji jest zbyt mało miejsca lub dojazd do niej jest utrudniony, sprawdź czy w pobliżu nie ma bardziej dogodnego miejsca, jak parking lub skwer.

Sprzedaż opon z mobilną wymianą

Płatności kartą

Odbiór opon do utylizacji

Wykonujemy wszystko czego potrzebujesz

Nasza usługa wymiany opon jest kompletna i całkowicie zastępuje wizytę w warsztacie stacjonarnym. Oznacza to, że oprócz przełożenia opon lub kół, dokładnie je wyważymy abyś mógł czuć się komfortowo podczas jazdy. Posiadamy agregat prądotwórczy dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać naszą usługę praktycznie wszędzie a Ty możesz poświęcić swój cenny czas który zaoszczędziłeś na ważniejsze rzeczy niż wizyta w warsztacie.

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń do nas, lub skorzystaj z formularza


Copyright © 2024 TG-WULKAN