Wymiana opon w aucie ciężarowym

Oszczędzaj czas dzięki mobilnej wymianie opon

Potrzebujesz wymienić opony w swoim tirze na nowe? Zadzwoń a przyjedziemy i dokonamy sprawnej wymiany opon na nowe a zużyty komplet zabierzemy ze sobą. Mobilna Wymiana opon w autach ciężarowych jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, gdyż nie musisz do niej angażować pracownika. Jeśli chcesz także kupić nowe opony, również możemy Ci pomóc. Zadzwoń do Nas!

1

Zadzwon i umow sie na wizyte

2

Przygotuj kola lub opony do wymiany

3

Otworz brame wjazdowa

4

Ciesz sie wolnym czasem, gdy wymienimy Ci opony

Posiadamy profesjonalny sprzęt

Posiadamy komplet podnośników hydrauliczno pneumatycznych o udźwigu do 30t. Oznacza to, że bezproblemowo i szybko poradzimy sobie z uniesieniem każdego tira. Posiadamy zarówno podnośniki butelkowe jak i niskoprofilowe, które doskonale sprawdzają się do podnoszenia osi sterującej i napędowej.

Działamy w każdych warunkach

Do demontażu używamy zestawu profesjonalnych łyżek i narzędzi montażowych do opon ciężarowych. Za ich pomocą wymienimy Twoje opony szybko i sprawnie. W zestawie naszych narzędzi znajduje się klucz pneumatyczny BJC, który radzi sobie z odkręcaniem przekręconych śrub. Instalacja pneumatyczna oraz agregat prądotwórczy pozwalają na dojazd i profesjonalną usługę w każdych warunkach.

Szybka lokalizacja GPS

Jeżeli jesteś kierowcą tira i złapałeś gumę na pewno potrzebujesz nie tylko profesjonalnej ale też szybkiej pomocy. Wiemy, jak ważny w branży transportowej jest czas. Dlatego gdy nas wezwiesz, wyślemy Ci na tel. Kom specjalny sms z linkiem do naszej strony. Klikając niebieski przycisk wyślesz nam swoje współrzędne a my odnajdziemy Cię najszybciej jak to możliwe.

Elastyczne formy płatności

Nigdy nie ma odpowiedniego momentu na złapanie gumy- a w szczególności w aucie ciężarowym. Nie masz przy sobie gotówki? Posiadamy mobilny terminal płatniczy, dzięki któremu możesz zapłacić kartą. Możesz również dokonać przelewu i wysłać nam potwierdzenie. Robimy naprawdę wszystko by Ci pomóc.

Obsługa awarii 24h

Mając nasz numer tel możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. W przypadku awarii opon nasz serwis jest czynny 24h 7 dni w tygodniu. Staramy się pomóc Ci w każdej sytuacji. Jeżeli dzwonisz a my jesteśmy na interwencji gdzie indziej, zadzwonimy do innego mobilnego serwisu aby Ci pomógł.

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń do nas, lub skorzystaj z formularza


Copyright © 2024 TG-WULKAN