Mobilny serwis opon osobowych

Mobilny serwis opon osobowych

Jesteś na podstronie z ofertą na wymianę i naprawę opon w autach osobowych, dostawczych oraz Suv/4x4. Jeżeli potrzebujesz naprawić lub wymienić opony z dojazdem dla innych pojazdów sprawdź naszą ofertę na: mobilny serwis opon ciężarowych oraz mobilny serwis opon budowlanych a także mobilny serwis opon rolniczych.

Dysponujemy wszelkimi maszynami oraz narzędziami do naprawy i wymiany opon na miejscu u klienta. Mamy doświadczenie w obsłudze dużych flot samochodów. Wśród naszych wielu zadowolonych klientów są m.in: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Oddział w Brzegu) oraz piekarnia- ciastkarnia "Ziarenko".

Mobilna sezonowa wymiana opon

Jeżeli masz dość czekania w kolejce do warsztatu zadzwoń po Nas i umów się na wymianę pod Twoim domem, w miejscu pracy lub na parkingu hipermarketu.

Posiadamy kompletny sprzęt do profesjonalnej wymiany opon. Nasza usługa obejmuje wymianę opon/kół wraz z wyważaniem i nie odbiega w żaden sposób od usług warsztatów stacjonarnych-wręcz przeciwnie, jest lepsza bo tylko my możemy do Ciebie przyjechać. Sprawdź jak przygotować się do naszego przyjazdu.

Mobilna wymiana opon to usługa wygodna zarówno dla firm posiadających flotę aut jak i klientów indywidualnych ceniących wygodę i czas. Wymieniamy opony w autach osobowych, dostawczych oraz Suv/4x4. Współpracujemy z hurtowniami opon z całej Polski. Kup u nas opony w konkurencyjnych cenach a my przyjedziemy z nimi i zamontujemy je na miejscu. Znamy się na oponach i dobierzemy opony odpowiednie dla Twoich potrzeb. Sezonowa wymiana opon to usługa, którą standardowo wykonujemy na terenie Tarnowskich Gór. Jeśli jednak chciałbyś zamówić nasz serwis dla większej ilości aut, skontaktuj się z nami.

Mobilna naprawa opon

O ile usługa mobilnej wulkanizacji dla tirów jest powszechnie znana to naprawa opony z dojazdem w autach osobowych jest usługą niszową ale bardzo potrzebną. Jesteśmy doskonałą alternatywą dla pomocy drogowej, ponieważ po naszej interwencji jesteś natychmiast gotowy/a do dalszej drogi. Twoja opona będzie nie tylko profesjonalnie naprawiona ale również wyważona. W przypadku, gdy uszkodzenie nie kwalifikuje opony do naprawy na miejscu zaproponujemy Ci oponę dojazdową, na której bezpiecznie dojedziesz do celu. Za naszą usługę zapłacisz gotówką, kartą lub szybkim przelewem za pośrednictwem bramki płatności "Przelewy 24".

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń do nas, lub skorzystaj z formularza


Copyright © 2024 TG-WULKAN