Naprawa opony z dojazdem

Masz awarie opony? Naprawimy ją na miejscu

Mając nasz numer telefonu nie musisz bać się nagłej awarii opony. Wystarczy, że do Nas zadzwonisz a My przyjedziemy i naprawimy Twoją oponę na miejscu lub wymienimy ją na oponę dojazdową.

1

Zgłaszasz awarie dzwoniąc do nas

2

Wysylasz lokalizacje za posrednictwem naszej strony.

3

Przyjeżdżamy i naprawiamy Twoją oponę.

4

Kontynuujesz dalszą trasę

Naprawa opony na miejscu

Jesteśmy w stanie naprawić na miejscu większość uszkodzeń opony takich jak np. przebicie po gwoździu. Opona jest wulkanizowana metodą na „zimno” co znaczy, że po takiej naprawie nie musisz ponownie jechać do warsztatu, możesz zapomnieć, że ta opona była kiedykolwiek uszkodzona. Do napraw używamy tylko materiałów wysokiej jakości dlatego możesz być pewny, że naprawa została wykonana solidnie.

Montaż koła zapasowego

Jeżeli opona nie nadaje się do naprawy na miejscu, np. ze względu na zbyt obszerne uszkodzenie- pomożemy Ci, montując koło zapasowe z Twojego samochodu. Przed dalszą jazdą wyregulujemy w nim ciśnienie i upewnimy się, że możesz na nim bezpiecznie dojechać do celu. Jeżeli nie posiadasz koła zapasowego- przeczytaj punkt ” awaryjna opona”.

Dowóz opony zastępczej

Jeżeli uszkodzenie nie jest możliwe do naprawy na miejscu, a Ty nie posiadasz koła zapasowego- niczym się nie przejmuj! Przywieziemy ze sobą oponę w takim samym lub podobnym rozmiarze, za którą nie musisz dodatkowo płacić. Po dojechaniu do miejsca docelowego, możesz ale nie musisz zwracać nam awaryjnej opony

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń do nas, lub skorzystaj z formularza


Copyright © 2018 TG-WULKAN