Naprawa opony w tirze - Mobilna wulkanizacja tarnowskie góry

Naprawa opony w tirze

Masz awarię opony w tirze? Udzielimy Ci szybkiej pomocy

Podróżujesz autem ciężarowym i złapałeś gumę w trasie? Warto mieć w takiej chwili nasz numer. Zadzwoń do Nas i uzyskaj niezbędną pomoc do kontynuowania jazdy. Nasze pogotowie wulkanizacyjne dla tirów jest czynne 24H / 7 dni w tygodniu

1

Zgłaszasz awarie dzwoniąc do nas

2

Wysylasz lokalizacje za posrednictwem naszej strony.

3

Przyjeżdżamy i naprawiamy Twoją oponę.

4

Kontynuujesz dalszą trasę

Nasz sprzęt

Zestaw podnośników butelkowych oraz niski podnośnik hydrauliczno pneumatyczny specjalnie przystosowany do podnoszenia osi sterującej i napędowej. Dzięki jego zastosowaniu jesteśmy w stanie podnieść szybko i sprawnie auto ciężarowe za najniższy punkt. Podnośnik jest szczególnie przydatny, gdy interwencja przebiega w trudnych warunkach i na ruchliwej drodze.

Do demontażu opony używamy kompletu specjalnych łyżek montażowych, dzięki którym wymienimy Twoją oponę naprawdę szybko i sprawnie. Bez maszynowy demontaż opony sprawdza się szczególnie wtedy, gdy do awarii dochodzi w ruchliwym miejscu a nam musi wystarczyć jeden pas ruchu.

Klucz pneumatyczny

Klucz pneumatyczny BJC o momencie obrotowym 4800 NM jest dedykowany do aut ciężarowych i pomoże, gdy śruby w kole są po dokręcane zbyt mocno

Nasz samochód wyposażony jest w instalację pneumatyczną oraz agregat prądotwórczy stanowiący samodzielne źródło prądu. Dzięki temu możemy Ci pomóc gdziekolwiek jesteś.

Szybka lokalizacja GPS

Jeżeli jesteś kierowcą tira i złapałeś gumę na pewno potrzebujesz nie tylko profesjonalnej ale też szybkiej pomocy. Wiemy, jak ważny w branży transportowej jest czas. Dlatego gdy nas wezwiesz, wyślemy Ci na tel. Kom specjalny sms z linkiem do naszej strony. Klikając niebieski przycisk wyślesz nam swoje współrzędne a my odnajdziemy Cię najszybciej jak to możliwe.

Elastyczne formy płatności

Nigdy nie ma odpowiedniego momentu na złapanie gumy- a w szczególności w aucie ciężarowym. Nie masz przy sobie gotówki? Posiadamy mobilny terminal płatniczy, dzięki któremu możesz zapłacić kartą. Możesz również dokonać przelewu i wysłać nam potwierdzenie. Robimy naprawdę wszystko by Ci pomóc.

Obsługa awarii 24h

Mając nasz numer tel możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. W przypadku awarii opon nasz serwis jest czynny 24h 7 dni w tygodniu. Staramy się pomóc Ci w każdej sytuacji. Jeżeli dzwonisz a my jesteśmy na interwencji gdzie indziej, zadzwonimy do innego mobilnego serwisu aby Ci pomógł.

wymiana_opony_tir_mateusz
wymiana_opony_tir_mateusz_przod

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń do nas, lub skorzystaj z formularza


Copyright © 2018 TG-WULKAN