Naprawa opony w tirze

Mobilny Serwis opon dla tirów

Naprawiamy opony z dojazdem w tirach. Obszar naszego działania to miasta: Gliwice, Katowice, Bytom, Zabrze, Sosnowiec, Zawiercie- praktycznie cały Sląsk.Nasz ausługa jest czynna 24h. Jeśli masz awarię opony zadzwoń a znajdziemy Cię szybko dzięki lokalizacji GPS gdziekolwiek jesteś.

1

Zgłaszasz awarie dzwoniąc do nas

2

Wysylasz lokalizacje za posrednictwem naszej strony.

3

Przyjeżdżamy i naprawiamy Twoją oponę.

4

Kontynuujesz dalszą trasę

Nasz sprzęt

Zestaw podnośników butelkowych oraz niski podnośnik hydrauliczno pneumatyczny specjalnie przystosowany do podnoszenia osi sterującej i napędowej. Dzięki jego zastosowaniu jesteśmy w stanie podnieść szybko i sprawnie auto ciężarowe za najniższy punkt. Podnośnik jest szczególnie przydatny, gdy interwencja przebiega w trudnych warunkach i na ruchliwej drodze.

serwis-mobilny-opony-ciezarowe

Nasz mobilny serwis opon ciężarowych w akcji- tym razem miasto Katowice. Typowy wystrzał opony w bardzo nieprzyjemnym miejscu bo na łuku.Na szczęście dzięki szybkiej lokalizacji za pomocą GPS szybko znaleźliśmy kierowcę. W takich sytuacjach przydaje się nietypowy niski podnośnik pneumatyczno hydrauliczny, który podniesie nisko zawieszoną budę. Cała operacja wymiany koła zapasowego trwała ok 0,5h.

mobilny-serwis-opon-tir-katowice

Naprawa opony w tirze w centrum logistycznym "Panattoni" w Gliwicach.Interwencja miała miejsce wcześnie rano ale nasz mobilny serwis opon ciężarowych jest czynny 24h. Przyjmujemy interwencje na całym Śląsku.Tutaj standardowa naprawa po przebicu metodą na "zimno".

mobilny-serwis-opon-tir-gliwice

Nasz samochód wyposażony jest w instalację pneumatyczną oraz agregat prądotwórczy stanowiący samodzielne źródło prądu. Dzięki temu możemy Ci pomóc gdziekolwiek jesteś.

Szybka lokalizacja GPS

Jeżeli jesteś kierowcą tira i złapałeś gumę na pewno potrzebujesz nie tylko profesjonalnej ale też szybkiej pomocy. Wiemy, jak ważny w branży transportowej jest czas. Dlatego gdy nas wezwiesz, wyślemy Ci na tel. Kom specjalny sms z linkiem do naszej strony. Klikając niebieski przycisk wyślesz nam swoje współrzędne a my odnajdziemy Cię najszybciej jak to możliwe.

Elastyczne formy płatności

Nigdy nie ma odpowiedniego momentu na złapanie gumy- a w szczególności w aucie ciężarowym. Nie masz przy sobie gotówki? Posiadamy mobilny terminal płatniczy, dzięki któremu możesz zapłacić kartą. Możesz również dokonać przelewu i wysłać nam potwierdzenie. Robimy naprawdę wszystko by Ci pomóc.

Obsługa awarii 24h

Mając nasz numer tel możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. W przypadku awarii opon nasz serwis jest czynny 24h 7 dni w tygodniu. Staramy się pomóc Ci w każdej sytuacji. Jeżeli dzwonisz a my jesteśmy na interwencji gdzie indziej, zadzwonimy do innego mobilnego serwisu aby Ci pomógł.

wymiana_opony_tir_mateusz
wymiana_opony_tir_mateusz_przod
Nie masz awarii ale chcesz poprostu wymienic opony w tirze? Oczywiscie zajmujemy sie tym.
Sprawdz nasza usluge mobilnej wulkanizacji dla tirow lub zadzwon.

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń do nas, lub skorzystaj z formularza


Copyright © 2018 TG-WULKAN