Mobilny serwis opon tir

Jak możemy Ci pomóc?

Świadczymy usługi w zakresie mobilnej naprawy i wymiany opon w autach ciężarowych. Nasz serwis w przypadku awarii jest czynny całodobowo. Współpracujemy z firmami transportowymi z całego Śląska. Jeżeli potrzebujesz naszej usługi dla innego pojazdu niż Tir lub Autokar sprawdź naszą ofertę na mobilny serwis opon osobowych, mobilny serwis opon rolniczych oraz mobilny serwis opon budowlanych. Za wszystkie nasze usługi zapłacisz gotówką, kartą lub szybkim przelewem.

serwis-mobilny-opony-ciezarowe

Naprawa opony ciężarowej z dojazdem

Awarie opony w autach ciężarowych to dla nas chleb powszedni. Pomagamy zarówno na autostradach A4 i A1, jak również na MOPach, parkingach czy na terenie Twojej firmy. Nasza pomoc polega na wymianie koła zapasowego, naprawy opony na miejscu lub dostarczenia i montażu opony zapasowej. Nasza mobilna wulkanizacja dla Tirów w przypadku awarii jest czynna 24h. Oprócz profesjonalnej naprawy możesz liczyć na szereg udogodnień jak elastyczne formy płatności a także aplikacja umożliwiająca udostępnienie lokalizacji bez znajomości adresu o której przeczytasz poniżej.

mobilny-serwis-opon-tir-katowice

Wymiana opon ciężarowych z dojazdem

Mobilna wymiana opon w tirze to świetna alternatywa dla stacjonarnych warsztatów. Nie musisz tracić czasu na dojazd, ponieważ wszystko zrobimy na miejscu u Ciebie. Współpracujemy z największymi hurtowniami opon w Polsce, dlatego mamy dostęp zarówno do szerokiego asortymentu opon nowych jak i używanych. Transport Opon z jednoczesną mobilna wymianą to niezwykła wygoda i oszczędność czasu.

mobilny-serwis-opon-tir-gliwice

APLIKACJA Z LOKALIZACJĄ GPS

Zgubiłeś się, nie wiesz gdzie jesteś lub na którym odcinku a utostrady znajdujesz się? Możesz wysłać nam swoje współrzędne GPS poprzez wciśnięcie niebieskiego guzika. Wówczas otrzymujemy Twoją lokalizację i możemy dotrzeć do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

PRZELEWY 24

Nie masz przy sobie gotówki ani karty? Nasza usługa jest zintegrowana z systemem płatności internetowych przelewy 24. W przypadku awarii w nocy możesz poprosić bliską Ci osobę o opłacenie usługi za pomocą szybkiego przelewu lub płatności kartą na odległość- tak jak w sklepie internetowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz wysyłać dodatkowego potwierdzenia dokonania wpłaty a my otrzymujemy Twoją płatność natychmiast.

mobilny-serwis-opon-tir-gliwice

Przejdź do

Mobilny serwis opon osobowych
Przejdź do strony
Mobilny serwis opon budowlanych
Przejdź do strony
Mobilny serwis opon rolniczych
Przejdź do strony

Szybka lokalizacja GPS

Jeżeli jesteś kierowcą tira i złapałeś gumę na pewno potrzebujesz nie tylko profesjonalnej ale też szybkiej pomocy. Wiemy, jak ważny w branży transportowej jest czas. Dlatego gdy nas wezwiesz, wyślemy Ci na tel. Kom specjalny sms z linkiem do naszej strony. Klikając niebieski przycisk wyślesz nam swoje współrzędne a my odnajdziemy Cię najszybciej jak to możliwe.

Elastyczne formy płatności

Nigdy nie ma odpowiedniego momentu na złapanie gumy- a w szczególności w aucie ciężarowym. Nie masz przy sobie gotówki? Posiadamy mobilny terminal płatniczy, dzięki któremu możesz zapłacić kartą. Możesz również dokonać przelewu i wysłać nam potwierdzenie. Robimy naprawdę wszystko by Ci pomóc.

Obsługa awarii 24h

Mając nasz numer tel możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. W przypadku awarii opon nasz serwis jest czynny 24h 7 dni w tygodniu. Staramy się pomóc Ci w każdej sytuacji. Jeżeli dzwonisz a my jesteśmy na interwencji gdzie indziej, zadzwonimy do innego mobilnego serwisu aby Ci pomógł.

wymiana_opony_tir_mateusz
wymiana_opony_tir_mateusz_przod
Nie masz awarii ale chcesz poprostu wymienic opony w tirze? Oczywiscie zajmujemy sie tym.
Sprawdz nasza usluge mobilnej wulkanizacji dla tirow lub zadzwon.

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń do nas, lub skorzystaj z formularza


Copyright © 2024 TG-WULKAN