Mobilny serwis opon rolniczych

NAPRAWA OPON W MASZYNACH ROLNICZYCH

Nasza oferta na naprawę i wymianę opon obejmuje również maszyny rolniczych. Sprawdź również nasze oferty namobilny serwis opon osobowych oraz mobilny serwis opon budowlanych a także mobilny serwis opon do tirów. Awaria opony w maszynie rolnicze jest kłopotliwa, zwłaszcza w okresie żniw gdy pojazdy te są eksploatowane z dużą intensywnością. Zwykle trzeba wówczas odkręcić koło, co przy braku odpowiednich podnośników już może być pierwszym problemem.

Następnie trzeba zorganizować transport takiej opony na warsztat samochodem dostawczym. Wzywając nas żadna z tych czynności nie będzie konieczna. Posiadamy komplet podnośników i odpiekaczy hydrauliczno- pneumatycznych do demontażu opony. Za usługę można zapłacić również kartą lub poprosić kogoś o dokonanie szybkiego przelewu za pośrednictwem bramek płatności "Przelewy 24".

serwis-mobilny-opony-ciezarowe

TRAKTORY, KOMBAJNY I INNE POJAZDY ROLNICZE

Większość uszkodzeń jakie zdarzają się w tego typu oponach, to punktowe przebicia. Tak uszkodzoną oponę możemy naprawić na miejscu. Używamy tylko materiałów najwyższej jakości, dzięki temu mamy pewność, że naprawa została wykonana solidnie. Nie jest to doraźna pomoc, tylko w pełni profesjonalna wulkanizacja chemiczna. Główną zaletą tej metody naprawy jest możliwość natychmiastowej kontynuacji jazdy.

mobilny-serwis-opon-tir-katowice

JAK NAPRAWIAMY?

Przy tego typu naprawach demontujemy samą oponę, co już jest dużą oszczędnością czasu. Służą nam do tego specjalne łyżki demontażowe oraz odpiekacze hydrauliczne. Ich obsługa wymaga doświadczenia, wprawy oraz siły fizycznej.

Sama naprawa opony potrwa nie dłużej niż 20 minut. Żeby doszło do procesu wulkanizacji, pod wkład naprawczy należy odpowiednio przygotować oponę i wspomóc ten proces. Posiadamy wiedzę popartą certyfikatami oraz duże doświadczenie w tego typu naprawach. Aby ta była solidna i trwała, potrzebne są do tego narzędzia oraz materiały najwyższej jakości, dlatego pracujemy tylko na sprawdzonych aktywatorach wulkanizacyjnych renomowanych producentów.

Jeżeli potrzebujesz nowych lub używanych opon- skontaktuj się z Nami. Dzięki współpracy z hurtowniami z całej Polski posiadamy w sprzedaży opony większości producentów . Są to m.in: BKT, Bostone, Trelleborg, Forerunner, Alliance, Kabat, Goodyear i wiele innych.

mobilny-serwis-opon-tir-gliwice

Przejdź do

Mobilny serwis opon osobowych
Przejdź do strony
Mobilny serwis opon ciężarowych
Przejdź do strony
Mobilny serwis opon budowlanych
Przejdź do strony

Szybka lokalizacja GPS

Jeżeli jesteś kierowcą tira i złapałeś gumę na pewno potrzebujesz nie tylko profesjonalnej ale też szybkiej pomocy. Wiemy, jak ważny w branży transportowej jest czas. Dlatego gdy nas wezwiesz, wyślemy Ci na tel. Kom specjalny sms z linkiem do naszej strony. Klikając niebieski przycisk wyślesz nam swoje współrzędne a my odnajdziemy Cię najszybciej jak to możliwe.

Elastyczne formy płatności

Nigdy nie ma odpowiedniego momentu na złapanie gumy- a w szczególności w aucie ciężarowym. Nie masz przy sobie gotówki? Posiadamy mobilny terminal płatniczy, dzięki któremu możesz zapłacić kartą. Możesz również dokonać przelewu i wysłać nam potwierdzenie. Robimy naprawdę wszystko by Ci pomóc.

Obsługa awarii 24h

Mając nasz numer tel możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. W przypadku awarii opon nasz serwis jest czynny 24h 7 dni w tygodniu. Staramy się pomóc Ci w każdej sytuacji. Jeżeli dzwonisz a my jesteśmy na interwencji gdzie indziej, zadzwonimy do innego mobilnego serwisu aby Ci pomógł.

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń do nas, lub skorzystaj z formularza


Copyright © 2024 TG-WULKAN