Mobilny serwis opon budowlanych

NAPRAWA OPON BUDOWLANO- PRZEMYSŁOWYC

Jeśli interesuje Cię naprawa lub wymiana opon budowlanych czytaj dalej. Sprawdź również naszą ofertę na mobilny serwis opon osobowych oraz mobilny serwis opon rolniczych a także mobilny serwis opon do tirów.

Obsługujemy : Opony OTR (ładowarki, wozidła itd.) w rozmiarze do 26.5-25. Miniładowarki, koparko- ładowarki, koparki kołowe, wózki widłowe, podnośniki teleskopowe i inne

Felgi w tego typu pojazdach dzielą się na : pierścieniowe, skręcane oraz jednoczęściowe.

serwis-mobilny-opony-ciezarowe

Koparki, ładowarki, wózki widłowe, inne

Większość awarii jakie zdarzają się w tego typu oponach, to punktowe przebicia lub nieszczelności na feldze. Tak uszkodzoną oponę możemy naprawić na miejscu. Używamy tylko materiałów najwyższej jakości, dzięki temu mamy pewność, że naprawa została wykonana solidnie. Nie jest to doraźna pomoc, tylko w pełni profesjonalna wulkanizacja chemiczna. Główną zaletą tej metody naprawy jest możliwość natychmiastowej kontynuacji jazdy.

W przypadku koparek kołowych, mamy do czynienia z felgą pierścieniową oraz dętką w środku (najczęściej 10.00-20). Dętki także naprawiamy na miejscu metodą wulkanizacji chemicznej czyli na "zimno". W dętkach jesteśmy w stanie naprawić nawet kilku centrymetrowe uszkodzenia jeżeli jest taka potrzeba. Zawsze jednak, istnieje możliwość zamontowania nowej dętki oraz ochraniacza, ponieważ posiadamy je na miejscu w Naszym magazynie.

mobilny-serwis-opon-tir-katowice

Przejdź do

Mobilny serwis opon osobowych
Przejdź do strony
Mobilny serwis opon ciężarowych
Przejdź do strony
Mobilny serwis opon rolniczych
Przejdź do strony

Szybka lokalizacja GPS

Jeżeli jesteś kierowcą tira i złapałeś gumę na pewno potrzebujesz nie tylko profesjonalnej ale też szybkiej pomocy. Wiemy, jak ważny w branży transportowej jest czas. Dlatego gdy nas wezwiesz, wyślemy Ci na tel. Kom specjalny sms z linkiem do naszej strony. Klikając niebieski przycisk wyślesz nam swoje współrzędne a my odnajdziemy Cię najszybciej jak to możliwe.

Elastyczne formy płatności

Nigdy nie ma odpowiedniego momentu na złapanie gumy- a w szczególności w aucie ciężarowym. Nie masz przy sobie gotówki? Posiadamy mobilny terminal płatniczy, dzięki któremu możesz zapłacić kartą. Możesz również dokonać przelewu i wysłać nam potwierdzenie. Robimy naprawdę wszystko by Ci pomóc.

Obsługa awarii 24h

Mając nasz numer tel możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. W przypadku awarii opon nasz serwis jest czynny 24h 7 dni w tygodniu. Staramy się pomóc Ci w każdej sytuacji. Jeżeli dzwonisz a my jesteśmy na interwencji gdzie indziej, zadzwonimy do innego mobilnego serwisu aby Ci pomógł.

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń do nas, lub skorzystaj z formularza


Copyright © 2024 TG-WULKAN