Zakup opon w Tarnowskich Górach - Mobilna wulkanizacja tarnowskie góry
opony-tarnowskie-gory

Skontaktuj się z nami na 1 z 3 sposobów :

Wyślij do nas zdjęcie rozmiaru opon
 

Sprawdź jak

Wypełnij krótki formularz
 

Wypełnij formularz

Zadzwoń i powiedz nam jaki
rozmiar opon potrzebujesz

Zadzwoń


Zakup opon w Tarnowskich Górach

Opony to jedyna część pojazdu, która ma kontakt z nawierzchnią drogi. Na nic zdadzą się nowe klocki hamulcowe lub tarcze, jeśli zbyt płytki bieżnik nie zapewnia nam bezpieczeństwa podczas jazdy. Dlaczego zatem zwlekamy z zakupem nowych opon? Istnieje kilka powodów:

  • Brak środków. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup nowego kompletu ogumienia to wydatek rzędu co najmniej kilkuset złotych. Co najmniej, ponieważ opony renomowanych producentów potrafią przekroczyć cenę wartości niejednego samochodu.
  • Niewiedza. Niedostateczna znajomość w zakresie motoryzacji, sprawia że nie wiemy jakimi priorytetami należy kierować się w doborze opon. Często nie znamy indeksów, rozmiaru opon, nie wiemy jaki rodzaj bieżnika bęzie dla nas najlepszy oraz na co zwracać uwagę by kupić ogumienie, które będzie optymalne do naszego stylu jazdy.
  • Brak czasu. Żyjemy w nieustannym pośpiechu coraz szybciej i szybciej. Natłok codziennych obowiązków sprawia, że nie mamy czasu na odpowiednio wczesną wymianę opon ale również ich zakup. Zdecydowanie łatwiej jest kupić komplet nowych sztućców niż opon, gdyż nie liczą się żadne paremetry a jedynym bodźcem jest wygląd.
  • Nieświadomość niebezpieczeństwa. Często dbamy o to aby nasz samochód miał ważny przegląd techniczny, uzupełniamy płyny ekspoatacyjne oraz był w ogólnie dobrym stanie. Jednak przy dużych prędkościach to stan bieżnika oraz stan hamulców mają kluczowe znaczenie podczasz hamowania i przekładania się na drogę hamowania.

Dlaczego warto kupić nowe opony w TG Wulkan?

Ponieważ na każdy z tych problemów znaleźliśmy rozwiązanie.

  • Zawsze bierzemy pod uwagę Twój budżet. Nie musisz wybierać pomiędzy dwoma skrajnościami: nowymi oponami topowych marek a używanymi gumami importowanymi z zachodu. Znajdziemy dla Ciebie nowe, optymalne opony dostosowane do Twoich potrzeb.
  • Doradzając Ci w kwestii doboru ogumienia chcemy dowiedzieć się jak eksploatujesz swoje auto. Dlatego oprócz czysto technicznych parametrów istotne jest dla nas Twój roczny kilometraż oraz styl jazdy.
  • Ideą powstania TG Wulkan jest oszczędzanie Twojego czasu i zapewnienie komfortu. Możesz zamówić konsultację w sprawie doboru opon na 3 sposoby. Polecamy Ci wysłanie zdjęcia opony, ponieważ możesz to zrobić wysiadając rano z samochodu. To My oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie czasie i sporządzimy dla Ciebie ofertę.
  • TG Wulkan to nie tylko mobilny serwis opon ale również aktywnie działająca i rozbudowywana strona internetowa. Na naszym blogu dowiesz się wielu rzeczy związanych z prawidłową eksploatacją ogumienia.

TG Wulkan to nie tylko mobilny warsztat wulkanizacyjny. Aby nasza usługa była kompletna, prowadzimy również sprzedaż opon. Możesz kupić u nas nowe opony samochodowe wszystkich znanych producentów takich jak: Bridgestone, Continental, Hankook, Nokian, Pirelli, Goodride, Barum, Nankang i wiele innych. Kup tanie opony osobowe do Twojego samochodu i ciesz się usługą mobilnej wulkanizacji.


Jak to zrobić?

Obejrzyj nasz krótki film o rozmiarach opon

To bajecznie proste

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Wulkanizacja 24h

Wymiana opon u klienta