Wymiana opon u klienta - Mobilna wulkanizacja tarnowskie góry
wulkanizacja24h

Wymiana opon u klienta w Tarnowskich Górach

Już nie musisz czekać w kolejce!

Usluga pod Twoim domem

Dzięki własnemu, niezależnemu źródłu zasilania, naszą usługę możemy wykonać pod Twoim zakładem pracy, pod Twoim domem -praktycznie wszędzie

Oszczędność czasu

Wymiana opon u klienta to nie tylko wygoda ale również oszczędność czasu. Nawet przy jednym samochodzie. A co, gdy posiadasz ich więcej?

Niezwykle prosty zakup opon

Możesz w niezwykle prosty sposób zamówić u nas nowe opony. Następnego dnia przyjedziemy z nimi do Ciebie i dokonamy wymiany opon.

Oszczędność paliwa

Wymiana opon u klienta to również oszczędność paliwa. Nie płacisz za paliwo, gdyż nie musisz dojeżdżać do warsztatu.

Wygodna forma płatności

Wygodna płatność gotówką lub kartą przy użyciu bezprzewodowego terminala płatniczego. Za usługę wymiany ogumienia zapłacisz przy odbiorze kluczyków kartami Visa, Mastercard oraz American Express.

Fachowa obsługa

Zależy nam abyś docenił naszą usługę i powracał do Nas. Chcemy dać Ci wygodę i oszczędność czasu ale przede wszystkim profesjonalną i rzetelną usługę.Mieszkasz w bloku, jesteś pracownikiem firmy w TG lub termin wymiany opon jest zbyt odległy?


Sprawdź naszą niezwyklą ofertę grupowej wymiany opon pod Twoim zakladem pracy!


Wymiana grupowa

Nasz samochód jest wyposażony w pełni profesjonalny sprzęt renomowanego włoskiego producenta. Dzięki użyciu montażownicy z tzw. dodatkowym ramieniem, jesteśmy w stanie wymienić opony zarówno o niskim profilu jak i w technologii run- flat. Zarówno do wymiany opon jak i do napraw używamy materiałów znanych i cenionych w branży producentów.


Chcemy abyś docenił nie tylko wygodę jaką otrzymujesz dzięki naszej usłudze ale również jej jakość. Dlatego używamy wszelkich sposobów abyś w razie awarii opony na drodze mógł sam szybko uporać się z demontażem koła. Zabiegi czyszczenia piasty szczotką drucianą, aplikacji smaru ceramicznego i dokręcenia śrub kluczem dynamometrycznym mają ważne zadanie poprawy Twojego bezpieczeństwa. Doceni je każdy kierowca, który musiał zmienić koło w trudnych warunkach.


Nasza usługa wymiany opon jest kompletna i całkowicie zastępuje wizytę w warsztacie stacjonarnym. Oznacza to, że oprócz przełożenia opon lub kół, dokładnie je wyważymy abyś mógł czuć się komfortowo podczas jazdy. Posiadamy agregat prądotwórczy dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać naszą usługę praktycznie wszędzie a Ty możesz poświęcić swój cenny czas który zaoszczędziłeś na ważniejsze rzeczy niż wizyta w warsztacie.

Planujesz zakup opon ?

Mamy coś ekstra!

Gwarantujemy, że zakup opon+ mobilna wymiana to maksimum wygody i oszczędności czasu. Bez względu na to czy znasz się na motoryzacji czy nie- możesz bez problemu dokonać zamówienia bez niczyjej pomocy. Sprawdź jak możesz zamówić u nas opony wraz z mobilną wymianą klikając poniżej w usługę "zakup nowych opon".

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Wulkanizacja 24h

Zakup nowych opon


Dlaczego warto skorzystać z naszej uslugi?


Wymiana opon wcale nie musi być irytującym i przykrym obowiązkiem. Dzięki naszej usłudze przekonasz się, że Twój co sezonowy ból głowy może być tak prosty, jak odebranie przesyłki od kuriera.


Nasza usługa to nie tylko mobilna wymiana opon w wybranej przez Ciebie lokalizacji. To przede wszystkim kompleksowe rozwiązanie całego Twojego problemu związanego z wymianą opon! Jeżeli zamawiasz naszą usługę pod Twój dom, możesz swój czas poświęcić na dużo ważniejsze rzeczy niż wizyta w warsztacie. Jeżeli jesteś pracownikiem zakładu pracy sprawdź koniecznie naszą ofertę grupowej wymiany opon, którą proponujemy zarówno firmom jak i pracownikom.


Dzięki niej przekonasz się, jak rozłożymy Twój co sezonowy ból głowy na czynniki pierwsze. Za wykonaną usługę zapłacisz gotówką lub kartą. Wystawiamy również na życzenie fakturę w postaci pliku PDF, którą następnie wyślemy na Twój e-mail.O czym pamiętać zamawiając nasza usługę wymiany opon?


Jesteśmy warsztatem, który przyjedzie do Ciebie. Naszym celem jest to, aby oszczędzić Twój czas i podarować Ci wygodę. Wiemy, że oprócz profesjonalnej usługi ważny jest dla Ciebie czas. Aby nasza usługa była maksymalnie sprawna, możesz przed naszym przyjazdem zastosować kilka kroków. Oto one: