Wymiana opon z dojazdem do klienta Tarnowskie Góry| TG Wulkan
Rezerwacja wymiany opon

733 456 474

Wymiana opon Tarnowskie Góry

TG Wulkan mobilny serwis opon

  • Wymiana opon na zimowe
  • Wymiana opon na letnie
  • Wymiana kół
Obrazek przedstawiający samochód tg wulkan

Mobilność

Zapomnij o czekaniu na warsztacie. Zamiast tego usiądź wygodnie w fotelu, zrób sobie kawy i poświęć ten czas bliskim. Możesz również skorzystać z naszej usługi pod hipermarketem lub Twoim zakladem pracy.

wyważanie kół w Tarnowskich Górach

Profesjonalna usługa

Wiemy, że oprócz wygody niezmiernie ważne jest Twoje poczucie bezpieczeństwa. Musisz mieć pewność, że oddajesz swój samochód w dobre ręce. Pamiętamy o tym i zawsze wykonujemy swoją pracę z zaangażowaniem.

terminalplatniczy

Płatność karta lub gotówką

Za usługę zapłacisz gotówką lub kartą. Dążymy do tego aby dać Ci maksimum wygody. Dzięki płatnościom kartą Twoje zaangażowanie w usługę jest sprowadzone do minimum.

Pamiętaj, że przy 3 samochodach i więcej udzielamy zniżek!!

  • Dojazd do klienta
  • Płatności gotówką lub karta
  • Możliwość wysłania faktury w pliku pdf na adres e-mail

Sezonowa wymiana opon to wciąż uporczywy problem dla wielu z nas. Często brak czasu spowodowany natłokiem obowiązków, sprawia, że zwlekamy z nią do ostatniego momentu. Wówczas, gdy nieoczekiwanie spada śnieg, na drodze dochodzi do wielu stłuczek a kolejki u wulkanizatora przyprawiają o ból głowy.

Idea TG Wulkan to nie tylko sprawna i wygodna usługa, ale również chęć niesienia pomocy tym, dla których wizyta w warsztacie to wyzwanie. Często odwiedzając naszych klientów widzimy, że nasza usługa stanowi realną wartość. Doceniają ją szczególnie osoby starsze, cierpiące na bóle kręgosłupa dla których transport opon do warsztatu już stanowi wyzwanie, kierownicy firm zarządzający flotą samochodów oraz każdy, kto ceni komfort, wygodę i oszczędność czasu.

Zatem jak działamy? Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 733456474. Sprawdzamy nasz najbliższy wolny termin i umawiamy się na wymianę opon z dojazdem do Ciebie. Jeżeli chcesz zakupić u nas opony, również jest taka możliwość. Sprawdź jak wygląda nasza usługa Zakup nowych opon. Możemy wymienić Ci opony lub same koła.Pamiętaj, nasza usługa to kompleksowa usługa czyli wymiana opon+ wyważanie. Cały sprzęt niezbędny do wykonania naszej usługi posiadamy na samochodzie.Posiadamy również własne źródło zasilania, dlatego jesteśmy w stanie wykonać naszą usługę dosłownie wszędzie, gdzie nie przeszkadzamy w ruchu ulicznym. Za całą usługę zapłacisz gotówką lub kartą. Jeżeli sobie tego życzysz, wyślemy Ci fakturę w formie pliku pdf. Pamiętaj! Już od 3 samochodów udzielamy zniżek!

Przykład

Jeżeli wg cennika nasza usługa kosztuje 70 zł od samochodu to za 3 takie same auta zapłacisz 200zł zamiast 210zł.

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Wulkanizacja 24h

Zakup nowych opon