Wulkanizacja 24h w Tarnowskich Górach| TG Wulkan Mobilny Serwis Opon

Wulkanizacja 24/h Tiry Tarnowskie Góry

wulkanizacja24h 733456474

Zawsze znajdziemy wyjście z trudnej sytuacji!

Naprawa opony na miejscu

Naprawa opony na miejscu

Jesteśmy w stanie naprawić na miejscu większość uszkodzeń opony takich jak np. przebicie po gwoździu. Opona jest wulkanizowana metodą na "zimno" co znaczy, że po takiej naprawie nie musisz ponownie jechać do warsztatu, możesz zapomnieć, że ta opona była kiedykolwiek uszkodzona. Do napraw używamy tylko materiałów wysokiej jakości dlatego możesz być pewny, że naprawa została wykonana solidnie.

Montaż koła zapasowego

Montaż koła zapasowego

Jeżeli opona nie nadaje się do naprawy na miejscu, np. ze względu na zbyt obszerne uszkodzenie- pomożemy Ci, montując koło zapasowe z Twojego samochodu. Przed dalszą jazdą wyregulujemy w nim ciśnienie i upewnimy się, że możesz na nim bezpiecznie dojechać do celu. Jeżeli nie posiadasz koła zapasowego- przeczytaj punkt " awaryjna opona".

Dowóz opony zastępczej

Dowóz opony zastępczej

Jeżeli uszkodzenie nie jest możliwe do naprawy na miejscu, a Ty nie posiadasz koła zapasowego- niczym się nie przejmuj! Przywieziemy ze sobą oponę w takim samym lub podobnym rozmiarze, za którą nie musisz dodatkowo płacić. Po dojechaniu do miejsca docelowego, możesz ale nie musisz zwracać nam awaryjnej opony

wulkanizacja-po18
wulkanizacja-sobota
wulkanizacja-sobota

Nasza usługa "wulkanizacja 24h" w Tarnowskich Górach to serwis, który może okazać się niezwykle potrzebny każdemu. Dlaczego? Codziennie spotykamy się z sytuacją, gdy ktoś potrzebuje pomocy na drodze, ponieważ złapał przysłowiowego "kapcia".

Jak to w życiu często bywa, pech dopada nas w najmniej odpowiednim momencie-w nocy, w święta, często w miejscach oddalonych od zabudowań.

Zbyt mocno dokręcone śruby, zapiekanie się kół na piaście, brak wyposażenia auta w koło dojazdowe to najczęstsze powody tego, że awaria opony na drodze może być przyczyną ogromnego stresu- szczególnie jeśli ma miejsce na ruchliwej drodze.

Nasza wulkanizacja 24h jest czynna całą dobę, także w niedzielę i święta, czyli wtedy, gdy wszystkie inne warsztaty są zamknięte. Gdy do nas zadzwonisz, upewnij się, że wiesz jaki jest rozmiar Twojej opony.

Często bywa tak, że ogumienie posiada rozległe uszkodzenie. Wówczas, jeśli nie możemy naprawić opony standardową metodą " na zimno", przywieziemy ze sobą naszą oponę dojazdową i wymienimy ją na miejscu, tak abyś mógł bezpiecznie dojechać do celu.

Nasza wulkanizacja całodobowa jest głównie nastawiona na obsługę samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t jednak w sytuacjach awaryjnych pomagamy przy awariach ciężarówek.

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Wymiana opon u klienta

Zakup nowych opon